Ъпгрейдване на предмети

• 27 Отговора
  • 10877 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Radoslaw Petrow

• ShadowHanD
  • xEPSTeam member
  • Oblivion Knight
  • 472
  • Arrogance as a lifestyle !
Re: Ъпгрейдване на предмети
« Отговор #15 -: Септември 19, 2009, 12:30:16 pm »
Руническата дума е премахната в версия 0.4 на мода.
И тогава аз попитах господ ... : "Боже, с какво най-много те очудваме хората?" А бог ми рече : "Бързате да пораснете, а когато остареете искате пак да бъдете млади"
My FaceBOOK

*

Неактивен Tees

• Fallen
  • 5
« Отговор #16 -: Септември 19, 2009, 01:23:50 pm »
Така че, защо висят на сайта, руна тези думи, ако те вече са премахнати? моля да го изтриете от прекалено много, не може да бъде разрушен!

*

Неактивен woodelf

• xEPSTeam member
  • Uber
  • 2469
  • I Love This Game
« Отговор #17 -: Септември 19, 2009, 05:36:08 pm »
В началото на списъка пише това:

Този списък не е актуален, за последната версия моля вижте тази тема .

Когато на Guardian му остане време ще коригира списъка, засега ще се задоволите с този надпис и темата към която препраща.

*

Неактивен RG_PankO

• Member
  • 20
« Отговор #18 -: Юни 04, 2010, 10:55:10 pm »
Така че, защо висят на сайта, руна тези думи, ако те вече са премахнати? моля да го изтриете от прекалено много, не може да бъде разрушен!
Подкрепям този пост.
Смятам, че нещата, които са променени ил ипремахнати напълно, трябва да бъдат със сиви букви.

В списъка за елдер мода  пише дмгто на гриефа е в проценти, по надоло върнато е в твърд демидж, пише няккви думи, аз ги пиша, после рабзирам, че не работят...
не мисля, че имате толкова много ангажименти и работа покрай сървъра, ако админтие ги мързи назначете някой модератор с желание и в час с играта(аз не изпълвам 2рото условие) да промени темите и да ги актуализира.

Поста ми е молба.

п.п. Сещам се как непрекъснато админтие в играта пишат ползвайте (цитирам) "шиания форум", "научете се да ползвате форума", на уелкъм месидж борда пише моял пипета във форума за бъгове и тн, ами хубаво, ама какво да му ползваме, като той е непълен, неверен и само да ни обърка...
Няма гайдове какво да крафтим с тея камъни + колби и свитаци, кое си заслужава, няма гайд какви рингове да крафитм кое си залсужава, има 1 гайд ходи за перфекти, продавай за гул, облечи се и ходи за "хепооооооооо, само хепоооооо" и тва е...
« Последна редакция: Юни 04, 2010, 11:00:25 pm от RG_PankO »

*

Неактивен larimuto

• Свети Лари Непорочни
  • Oblivion Knight
  • 338
« Отговор #19 -: Юни 04, 2010, 11:36:13 pm »
не е необходимо да има каквото и да е , никакви ангажименти няма покрай сървъра  освен  покраи бановете , той си върви сам , но това не значи че някой трябва да седне и да ти прекопира другите милярд сайтове понеже те мързи да ползваш гугъл.
Сайта  можеха да му се резнат само страниците  за  думите и елдер мод инфото , другото си вършеше работа .

Относно крайните резултати на разните куб рецепти  , отиваш в ареата и гледаш префиксите и съфиксите на дадения предмет.

Всичката информация за диабло може да се намери на официалниа им сайт : http://classic.battle.net/diablo2exp/
« Последна редакция: Юни 05, 2010, 07:32:52 pm от larimuto »
РROUD  GAY !!!

ДГД на Всички!!!
(ДГД-Дал господ добро за тея с извратените подсАзнания)

*

Неактивен RG_PankO

• Member
  • 20
« Отговор #20 -: Юни 04, 2010, 11:47:18 pm »
Поста ти е излишен. Нищо ново не каза.
Знаем, че нямаш желание да го направиш, иначе щеше да си го направил.

Поста ми е молба към хора с желание.

*

Неактивен woodelf

• xEPSTeam member
  • Uber
  • 2469
  • I Love This Game
« Отговор #21 -: Юни 05, 2010, 04:00:53 pm »
Като за молба тона ти е доста рязък, не мислиш ли? Ако на теб някой ти се кара по такъв начин ще скочиш ли да му изпълняваш "молбата". Бъдете благодарни, че при всичките ангажименти на Guardian - служебни и домашни, изобщо имате сървър. И не си мислете, че Админите могат да изпълнят всичките Ви желания -повечето от нас (вкл. и аз) можем единствено да следим за спазване на реда, но нямаме никакви познания, или права да пипаме каквото и да било по сървъра, по сайта или форума.

*

Неактивен Jimihumuhumunuk

• Бамбуча
  • Demon
  • 1046
  • Bamboocha значи да ринеш балъци с голямата лопата!
« Отговор #22 -: Юни 05, 2010, 04:13:05 pm »
/Off:
RG_PankO, 10 от 20-те ти поста във форума са МРЪНКАНЕ и недоволство.

Намери си друг по-хубав server... ако можеш. Неблагодарник!

Понеже ви мързи да отворите google и да напишете една толкова дълга дума като "diablo" и да ви излезе цялата информация на света за тая игра, вие си мислите, че някой с нещо ви е длъжен и едва ли не хората от екипа трябва да се чувстват виновни, че принцеса панко не може с 2 клика да си изведе рецептите, а ще му трябват цели 4. О, ужасен ужас! За всички недоволни се отнася, не само за него. Иначе да съм го наредил с лични съобщения.
Dice obey me 'cause i'm the principle

http://www.isupport.bg/

*

Неактивен RG_PankO

• Member
  • 20
« Отговор #23 -: Юни 05, 2010, 08:37:53 pm »
Понеже ви мързи да отворите google и да напишете една толкова дълга дума като "diablo" и да ви излезе цялата информация на света за тая игра

Цялодневно ми са отворени тези страници:
http://diablo.wikia.com/wiki/ [nofollow] - търсачка за итеми, да преглеждам вариациите им
http://diablo2.diablowiki.net/Runewords [nofollow] - всички рунически думи без тези от елдера
http://classic.battle.net/diablo2exp/items/runes.shtml [nofollow] - списък с руните
http://classic.battle.net/diablo2exp/items/crafted/caster.shtml [nofollow] - списък за крафтите
https://epsbg.com/forums/index.php/topic,17.0.html - елдер промените

Това, за което искам повече информация/гайд е за нещо, което го има само на този сървър.
Какъв  е смисъла от крафтене с перфекти на основи, ако получените основи не си заслужават?
Има ли възможност да ми се падне МБ с 15 ед?
Редица въпрос без отговор.

Тона ми се "повиши" след като larimuto каза "не е необходимо да има каквото и да е , никакви ангажименти няма покрай сървъра  освен  покраи бановете , той си върви сам , но това не значи че някой трябва да седне и да ти прекопира другите милярд сайтове понеже те мързи да ползваш гугъл."
Той натъртва, че няма желание да помогне. А аз натъртих, че това е очевидно, молбата ми е насочена към други хора.

*

Неактивен RG_PankO

• Member
  • 20
« Отговор #24 -: Април 13, 2011, 05:08:06 pm »
...
Смятай какъв хубав коментар съм бил написан още преди година :)

И въпроса, който съм задал една година по-късно няма отговор... Евала!
Никой не е написал 1 пост свързан с крафтенето на основи с перфекти, което го има само в Елдър мод -> няма информация в гугъл.
« Последна редакция: Април 13, 2011, 05:09:53 pm от RG_PankO »

*

Неактивен Mitko

• Member
  • 38
« Отговор #25 -: Април 13, 2011, 06:40:02 pm »
И това дето Jimihumuhumunuk ти го е казал преди 1 година, мисля че и сега си важи :)
Радвам се че искаш да променяш света около себе си, но вземи нещо по-полезно от диаблото да променяш.

*

Неактивен RG_PankO

• Member
  • 20
« Отговор #26 -: Април 28, 2011, 06:12:35 pm »
хаха и там се мъча, и там удрям на кирка  :insane:
 :P

*

Неактивен gucci

• Council Member
  • 144